Rok szkolny 2014/2015

1.     Wiktor Nguyen – kl. VI a  zakwalifikowany do III etapu konkursu matematycznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty  – ( opiekun Renata Trznadel)

2.     Jakub Piwowarski – kl. VI a udział w II etapie konkursu historycznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty – (nie ma wyników po drugim etapie)  -   opiekun (Magdalena Glazar)

3.     I miejsce w konkursie plastycznym  pt. „Ozdoba choinkowa”  -  Julia Kamińska     - opiekun (Ewa Trybus)

4.     I miejsce w rzucie piłeczką palantową  w Powiatowych Igrzyskach  Młodzieży  Szkolnej  -  Miłosz Gunia   -  opiekun  Magdalena Krukar

5.     II miejsce w skoku w dal w Powiatowych Igrzyskach  Młodzieży  Szkolnej  - Mateusz Matoga   -  opiekun  (Magdalena Krukar).

6.     III miejsce w biegu na 60 m  w Powiatowych Igrzyskach  Młodzieży  Szkolnej  - Jakub Słupek   -  opiekun (Magdalena Krukar).

7.      Wyróżnienie w konkursie DOM MOICH MARZEŃ w ramach IV Edycji Dni Edukacji Architektonicznej - Klaudia Zubel - opiekun (Robert Myszkal)

8.     Laureat konkursu historycznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty – Jakub Piwowarski  -   opiekun (Magdalena Glazar).

9.   Finalista konkursu matematycznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty  – Wiktor Nguyen- ( opiekun Renata Trznadel)

Rok szkolny 2013/2014

• Miłosz Rachwał - udział w Kuratoryjnym Konkursie z matematyki dla szkoły podstawowej etap rejonowy.

• Wiktoria Głąb - wyróżnienie w konkursie architektonicznym organizowanym przez Podkarpacki Oddział  Izby Architektów Rzeczypospolitej pod tytułem "Dom moich marzeń".

• Miłosz Gunia - II miejsce w rzucie piłeczką palantową w Powiatowych  Igrzyskach  Młodzieży  Szkolnej

• Klaudia Filip -  II miejsce w biegu na 60 m w Powiatowych  Igrzyskach  Młodzieży  Szkolnej

• Wiktor Nguyen - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR.

• Wiktor Nguyen  - wyróżnienie w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu organizowanego przez Podkarpacką  Okręgową Izbę Architektów Rzeczpospolitej Polskiej pod tytułem "Dom moich marzeń".

Rok szkolny 2012/2013

• Izabela Trznadel - Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego Klas II "I Ty bądź czytelny!"

• Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośnie - IV miejsce w Interdyscyplinarnym Indywidualnym i Drużynowym Konkursie Międzyszkolnym "Jestem z Krosna" dla uczniów krośnieńskich szkół podstawowych

• Wiktoria Głąb - I miejsce w Interdyscyplinarnym Indywidualnym i Drużynowym Konkursie Międzyszkolnym "Jestem z Krosna" dla uczniów krośnieńskich szkół podstawowych

• Łukasz Stawarz - I miejsce w konkursie ekologicznym - przyrodniczym przeprowadzonym podczas IX Rajdu Andrzejkowego "Poznajemy Miasto Krosno"

• Jakub Niepokój - I miejsca w konkursie krajoznawczo-turystycznym przeprowadzonym podczas IX Rajdu Andrzejkowego "Poznajemy Miasto Krosno"

• Michał Zygarowicz -  I miejsca w konkursie krajoznawczo-turystycznym przeprowadzonym podczas IX Rajdu Andrzejkowego "Poznajemy Miasto Krosno"

• Izabela Trznadel - wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie recytatorskim pt.: "Nasz dom - Polska".

• Gabriela Śnieżek - II miejsce w międzyszkolnym konkursie czytelniczym pt.:" Czytam bo lubię- jesień".

• Kinga Lenart - II miejsce w konkursie krasomówczym.

• Małgorzata Szczurek - II miejsce w konkursie krasomówczym.

Rok szkolny 2011/2012

• Jan Borowski - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny".

• Wiktor Nguyen - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny".

• Karolina Niepokój  - finalistka Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny".

• Karolina Niepokój - bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie EKO-PLANETA.

• Klaudia Filip - bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie EKO-PLANETA.

• Szkoła Podstawowa nr 1 - II miejsce w VIII edycji konkursu "Poszukiwacze zaginionych baterii" w kategorii najlepsza klasa szkoły podstawowej dla klasy VI.

• Szkoła Podstawowa nr 1 - I miejsce w VIII edycji konkursu "Poszukiwacze zaginionych baterii" w kategorii szkoły podstawowe.

• Karolina Niepokój - II miejsce w międzyszkolnym konkursie "Igraszki matematyczne".

• Karolina Niepokój - laureatka Konkursu Matematycznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

• Jan Borowski - laureat  Konkursu Matematycznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

• Aleksandra Kurek - I miejsce w konkursie turystyczno - krajoznawczym podczas IX-go Rajdu Zimowego - Węglówka - Królewska Góra - Czarnorzeki

• Zofia Michałkowska- wyróżnienie  w Ogólnopolskim Konkursie plastycznym "Kreska"

• Wiktoria Głąb- wyróżnienie  w Ogólnopolskim Konkursie plastycznym "Kreska"

• Szkoła Podstawowa Nr 1 - IV miejsce podczas Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt.

• Jan Borowski - bardzo dobry wynik  (90%) w konkursie "Alfik Matematyczny 2011"

• Jan Borowski - zakwalifikował się do III etapu w konkursie kuratoryjnym z matematyki

• Karolina Niepokój - zakwalifikowała się do III etapu w konkursie kuratoryjnym z matematyki

• Izabela Trznadel - wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie recytatorskim: "Wiersze spod choinki"