Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośnie  
 im. Komisji Edukacji Narodowej

Menu

                      Aktualności

        Grono pedagogiczne

              Projekt "Pierwszaki"    

                      Osiągnięcia

          Koła zainteresowań   

                                      Kontakt

Dla rodziców

                           Osiągnięcia

Rok szkolny 2014/2015

1.     Wiktor Nguyen – kl. VI a  zakwalifikowany do III etapu konkursu matematycznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty  – ( opiekun Renata Trznadel)

2.     Jakub Piwowarski – kl. VI a udział w II etapie konkursu historycznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty – (nie ma wyników po drugim etapie)  -   opiekun (Magdalena Glazar)

3.     I miejsce w konkursie plastycznym  pt. „Ozdoba choinkowa”  -  Julia Kamińska     - opiekun (Ewa Trybus)

4.     I miejsce w rzucie piłeczką palantową  w Powiatowych Igrzyskach  Młodzieży  Szkolnej  -  Miłosz Gunia   -  opiekun  Magdalena Krukar

5.     II miejsce w skoku w dal w Powiatowych Igrzyskach  Młodzieży  Szkolnej  - Mateusz Matoga   -  opiekun  (Magdalena Krukar).

6.     III miejsce w biegu na 60 m  w Powiatowych Igrzyskach  Młodzieży  Szkolnej  - Jakub Słupek   -  opiekun (Magdalena Krukar).

7.      Wyróżnienie w konkursie DOM MOICH MARZEŃ w ramach IV Edycji Dni Edukacji Architektonicznej - Klaudia Zubel - opiekun (Robert Myszkal)

8.     Laureat konkursu historycznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty – Jakub Piwowarski  -   opiekun (Magdalena Glazar).

9.   Finalista konkursu matematycznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty  – Wiktor Nguyen- ( opiekun Renata Trznadel)

 

Rok szkolny 2013/2014

  • Miłosz Rachwał - udział w Kuratoryjnym Konkursie z matematyki dla szkoły podstawowej etap rejonowy.

  • Wiktoria Głąb - wyróżnienie w konkursie architektonicznym organizowanym przez Podkarpacki Oddział  Izby Architektów Rzeczypospolitej pod tytułem "Dom moich marzeń".

  • Miłosz Gunia - II miejsce w rzucie piłeczką palantową w Powiatowych  Igrzyskach  Młodzieży  Szkolnej 

  • Klaudia Filip -  II miejsce w biegu na 60 m w Powiatowych  Igrzyskach  Młodzieży  Szkolnej 

  • Wiktor Nguyen - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR.

  • Wiktor Nguyen  - wyróżnienie w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu organizowanego przez Podkarpacką  Okręgową Izbę Architektów Rzeczpospolitej Polskiej pod tytułem "Dom moich marzeń".

 

Rok szkolny 2012/2013

  • Izabela Trznadel - Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego Klas II "I Ty bądź czytelny!"

  • Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośnie - IV miejsce w Interdyscyplinarnym Indywidualnym i Drużynowym Konkursie Międzyszkolnym "Jestem z Krosna" dla uczniów krośnieńskich szkół podstawowych

  • Wiktoria Głąb - I miejsce w Interdyscyplinarnym Indywidualnym i Drużynowym Konkursie Międzyszkolnym "Jestem z Krosna" dla uczniów krośnieńskich szkół podstawowych

  • Łukasz Stawarz - I miejsce w konkursie ekologicznym - przyrodniczym przeprowadzonym podczas IX Rajdu Andrzejkowego "Poznajemy Miasto Krosno"

  • Jakub Niepokój - I miejsca w konkursie krajoznawczo-turystycznym przeprowadzonym podczas IX Rajdu Andrzejkowego "Poznajemy Miasto Krosno"

  • Michał Zygarowicz -  I miejsca w konkursie krajoznawczo-turystycznym przeprowadzonym podczas IX Rajdu Andrzejkowego "Poznajemy Miasto Krosno"

  • Izabela Trznadel - wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie recytatorskim pt.: "Nasz dom - Polska".

  • Gabriela Śnieżek - II miejsce w międzyszkolnym konkursie czytelniczym pt.:" Czytam bo lubię- jesień".

  • Kinga Lenart - II miejsce w konkursie krasomówczym.

  • Małgorzata Szczurek - II miejsce w konkursie krasomówczym.

 

Rok szkolny 2011/2012

  • Jan Borowski - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny".

  • Wiktor Nguyen - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny".

  • Karolina Niepokój  - finalistka Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny".

  • Karolina Niepokój - bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie EKO-PLANETA.

  • Klaudia Filip - bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie EKO-PLANETA.

  • Szkoła Podstawowa nr 1 - II miejsce w VIII edycji konkursu "Poszukiwacze zaginionych baterii" w kategorii najlepsza klasa szkoły podstawowej dla klasy VI.

  • Szkoła Podstawowa nr 1 - I miejsce w VIII edycji konkursu "Poszukiwacze zaginionych baterii" w kategorii szkoły podstawowe.

  • Karolina Niepokój - II miejsce w międzyszkolnym konkursie "Igraszki matematyczne".

  • Karolina Niepokój - laureatka Konkursu Matematycznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

  • Jan Borowski - laureat  Konkursu Matematycznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

  • Aleksandra Kurek - I miejsce w konkursie turystyczno - krajoznawczym podczas IX-go Rajdu Zimowego - Węglówka - Królewska Góra - Czarnorzeki

  • Zofia Michałkowska- wyróżnienie  w Ogólnopolskim Konkursie plastycznym "Kreska"

  • Wiktoria Głąb- wyróżnienie  w Ogólnopolskim Konkursie plastycznym "Kreska"

  • Szkoła Podstawowa Nr 1 - IV miejsce podczas Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt.

  • Jan Borowski - bardzo dobry wynik  (90%) w konkursie "Alfik Matematyczny 2011"

  • Jan Borowski - zakwalifikował się do III etapu w konkursie kuratoryjnym z matematyki

  • Karolina Niepokój - zakwalifikowała się do III etapu w konkursie kuratoryjnym z matematyki

  • Izabela Trznadel - wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie recytatorskim: "Wiersze spod choinki"

  • Krystian Trybus - wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie literackim "Świąteczne opowieści o Świętym Mikołaju i Świętach Bożego Narodzenia"

  • Aleksandra Kurek - I miejsce w konkursie krajoznawczym z elementami ochrony środowiska podczas Krośnieńskich Wędrówek po Beskidzie Niskim i Pogórzu

  • Kaja Ginalska - II miejsce w konkursie krajoznawczym z elementami ochrony środowiska podczas Krośnieńskich Wędrówek po Beskidzie Niskim i Pogórzu

  • Sławomir Ziemba - III miejsce w konkursie krajoznawczym z elementami ochrony środowiska podczas Krośnieńskich Wędrówek po Beskidzie Niskim i Pogórzu

  • Zofia Michałkowska - IV miejsce w konkursie krajoznawczym z elementami ochrony środowiska podczas Krośnieńskich Wędrówek po Beskidzie Niskim i Pogórzu

  • Wiktor Nguyen - II miejsce w konkursie pięknego czytania "Czytam bo lubię jesień"

  • Bolesław Flejma - III miejsce  w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży szkolnej w lekkoatletycznych Mistrzostwach - rzut piłeczką palantową chłopców

  • Sławomir Ziemba - II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży szkolnej w lekkoatletycznych Mistrzostwach - bieg 60 m chłopców

  • Klaudia Perłak - II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży szkolnej w lekkoatletycznych Mistrzostwach - bieg 600 m dziewcząt



 

Copyright by www.d4u.glt.pl